Diyamandi, değerli taşlar ve mücevher alanında, Şirket kurucularının 30 yıla varan tecrübelerini birleştirerek, 2004 yılından bugüne faaliyetlerini kurumsal bir şirket olarak sürdürmekte ve her geçen gün büyümektedir.

Bu büyümeyi mücevher ve değerli taşlar alanındaki hizmetleri ile yürüten diyaMandi , İstanbul, Antwerp, Dubai ve Hong Kong şubelerinde geniş bir ekiple ve daima müşteri memnuniyetini hedef alarak hizmet vermektedir.

Kurumsal ve bireysel ticaretler, yurtiçi ve yurtdışı seyahatleri ile müşterilerine yakın ilgi , değerli taşlar ve mücevher ile alakalı yurtiçi ve yurtdışı organizasyonlara katılarak , piyasayı sıcak takip ederek , vizyonunu sürekli genişletmek ve geliştirmek amacındadır.

Değerli taşlar ve mücehver sektöründe geleceğe dönük çalışmalarını, güçlü stratejilerle destekleyen diyaMandi , çağdaş hizmet anlayışının temsilciliğini yapmaktadır.

diyaMandi ' nin prensipleri; şeffalık, müşteri odaklılığı ve dürüstlük ilkeleri üzerine yapılanmıştır. Yüksek hizmet kalitesi yaratmayı hedefleyen diyaMandi, hızlı ve güvenilir bilgi akışı sunarak uygun fiyatlarla üst düzey hizmet vermeyi ilke edinmiştir. Hizmet kalitesinin yüksek olması için tedarikçilerin bilgi, ürün, fiyat, esneklik gibi özelliklerini dikkate alan diyaMandi, disiplinli olmayı ve kurumsal yaklaşımlarda bulunmayı bir görev saymaktadır.

Vizyonumuz

Uzman ve yaratıcı kadrosuyla kişilere ve kurumlara yönelik yenilikçi çözümler sunarak müşteri memnuniyeti- ni sürekli kılmak.

Daima yenilikleri yakından takip ederek öncülük eden ve sektöründe en iyi hizmet veren firma olmak.

İlkelerimiz

  • Ucuza Satın Alma Başarısı
  • Kişisel İletişimdeki Başarı
  • Önyargıları Bile Değiştirebilme Azmi
  • Sürekli Kendini Geliştirebilme